“Gadījums ar Ķīnā ražotajiem apaviem, diemžēl, pierāda, ka pircējs vēl pagaidām nevar būt īsti drošs par to, ko iegādājas. Ražotājs par sevis piedāvāto preci vai pakalpojumu var stāstīt ko vēlās, un neviens var neiedomāties to apšaubīt. Tomēr, lai arī Jūs, patriotisku jūtu vadīti, kādai precei vai pakalpojumam esat devis priekšroku tikai tāpēc, ka tas ir Latvijas ražojums, patiesība var izrādīties kā šajā gadījumā. Jāatzīst, ka, diemžēl, bet domāju, ka šis nav vienīgais tāds piemērs,” stāsta biroja “Latvijas produkts” pārstāve Ieva Rozenberga.
Preču zīme “Latvijas Produkts” ir neatņemama šādas sistēmas, kas ļauj pārliecināties par produkta izcelsmi, sastāvdaļa. Tā saņemšana apliecina, ka uzņēmuma precēm vai pakalpojumiem lielākā pievienotā vērība (vismaz 51%) radīta Latvijā, un produkta ražošanas vai pakalpojumu nodrošināšanas procesā tiek nodarbināti Latvijas iedzīvotāji, kā arī šīs preces vai pakalpojumi atbilst vēl citiem kvalitātes kritērijiem.
“Redzot, ka izvēlētajai precei vai pakalpojumam piešķirta “Latvijas Produkta” preču zīme, pircējs var būt pilnīgi pārliecināts, ka šī prece vai pakalpojums patiešām ir ražota Latvijā, ” turpina Ieva Rozenberga.
Galvenie „Latvijas Produkts” darbības virzieni ir sabiedrības izglītošana un informēšana par paaugstinātu vietējo ražotāju konkurētspēju, apliecinātu produktu kvalitāti un ļautu patērētajiem izdarīt izvēli par labu Latvijas produktiem.apaviĶīnaLatvijas produkts